RTV AHIRETI
Shëndetësi

A mbron kafeja shëndetin e trurit/ Mësoni gjithçka duhet të dini

a-mbron-kafeja-shendetin-e-trurit/-mesoni-gjithcka-duhet-te-dini

Të dhënat e Institutit të Statistikave dhe Doganave tregojnë se një shqiptar konsumon përafërsisht 3.1 kg kafe në vit.

Related posts

Arsyet pse dobësohet kockat pas një moshe të caktuar

admin

​Si të qëndroni të shëndetshëm kur të gjithë rreth jush janë sëmurë?

admin

Ushqimet që duhet t’i evitoni nga konsumimi i tepërt

admin