RTV AHIRETI
Shëndetësi

Disa gjëra që nuk i dinit për pjeprin, frutin veror

disa-gjera-qe-nuk-i-dinit-per-pjeprin,-frutin-veror

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban shëndetin e sistemit tretës.

Related posts

Çfarë është trauma transgjenerative?

admin

A jeni të varur nga kafeja? Ja 3 përfitime shëndetësore nëse e konsumoni rregullisht

admin

Kefiri, pija që zgjat jetën

admin