RTV AHIRETI
Shëndetësi

Shumë ujë pak kalori/ Nëntë ushqimet më të mira të verës

shume-uje-pak-kalori/-nente-ushqimet-me-te-mira-te-veres

Balanca mes hidratimit dhe djegies së kalorive është mëse e nevojshme të ruhet rregullisht, sidomos në stinën e verës.

Related posts

​COVID mund të ndryshojë sistemin imunitar

admin

5 mënyra për të ndaluar gjakderdhjen e mishrave të dhëmbëve

admin

Konsumimi i specave djegës është pozitiv për shëndetin

admin