RTV AHIRETI
Shëndetësi

A janë të sigurta për fëmijët? Disa gjëra që duhet të dini për vaksinimin e tyre kundër Covid

a-jane-te-sigurta-per-femijet?-disa-gjera-qe-duhet-te-dini-per-vaksinimin-e-tyre-kunder-covid

Shtetet e Bashkuara kanë filluar të nxjerrin vaksinat e COVID-19 për fëmijët deri në gjashtë muaj pas marrjes së miratimit nga Administrata e Ushqimit dhe Barnave dhe Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve.

Related posts

​Rreziku i shëndetit mendor tek të rinjtë lidhet me fushën e studimit

admin

​Zbulohet misteri i inflamacionit të mëlçisë te fëmijët

admin

Çfarë është Omega 3 dhe ku mund ta gjejmë atë?

admin