RTV AHIRETI
Shëndetësi

A janë vaksinat të sigurta për fëmijët? Disa gjëra që duhet të dini për vaksinimin e tyre kundër Covid

a-jane-vaksinat-te-sigurta-per-femijet?-disa-gjera-qe-duhet-te-dini-per-vaksinimin-e-tyre-kunder-covid

Shtetet e Bashkuara kanë filluar të nxjerrin vaksinat e COVID-19 për fëmijët deri në gjashtë muaj pas marrjes së miratimit nga Administrata e Ushqimit dhe Barnave dhe Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve.

Related posts

Pse duhet ta konsumoni majdanozin?

admin

Shenjat që tregojnë se dhimbja e kokës është migrenë

admin

Çfarë i ndodhë trupit tuaj kur nuk pini mjaftueshëm ujë

admin