RTV AHIRETI
Shëndetësi

Farat e pjeprit, vlerat shëndetësore dhe si t’i përdorni

farat-e-pjeprit,-vlerat-shendetesore-dhe-si-t’i-perdorni

Pjepri është një nga frutat më të shijshme të verës dhe jo vetëm. Tuli i pjeprit është mjaft freskues dhe i ëmbël dhe me të nuk ke të ngopur.

Related posts

Vaji i arrës së kokosit, si ta përdorni kundër ekzemës

admin

Zakone të thjeshta ditore për të mbajtur nën kontroll kolesterolin

admin

​Cili është më i shëndetshëm: Mishi i pulës i bardhë apo i errët?

admin