RTV AHIRETI
Shëndetësi

Si të mbroheni prej alergjisë nga dielli/ Përse duhet të nisni që tani

si-te-mbroheni-prej-alergjise-nga-dielli/-perse-duhet-te-nisni-qe-tani

Me ngrohjen e motit, njerëzit shpenzojnë kohë duke qëndruar në natyrë, por shumë syresh ankohen për alergjinë nga dielli.

Related posts

Këto janë sëmundjet që shërohen nga vaji dhe kripa

admin

Hulumtimi i ri zbulon nivele të ulëta të vitaminës D te të rinjtë me ngjyrë

admin

​Mjekët zbulojnë arsyen e kohëzgjatjes së kollës, çfarë fshihet pas infeksioneve

admin