RTV AHIRETI
Lajme

Presidenti turk dhe shefi i NATO-s diskutojnë aplikimin e Suedisë dhe Finlandës

presidenti-turk-dhe-shefi-i-nato-s-diskutojne-aplikimin-e-suedise-dhe-finlandes

Presidenti turk dhe shefi i NATO-s diskutojnë përmes telefonit aplikimin e Suedisë dhe Finlandës për anëtarësim në Aleancë.

Related posts

Dita e gjashtë e vendosjes së barrikadave në veri, situata ende e njëjtë

admin

Kosovë, është sulmuar një patrullë e Misionit EULEX në veri

admin

Palestinezët në burgjet izraelite mbajnë protestë në oborret e burgjeve

admin