RTV AHIRETI
Shëndetësi

“Rrezik i lartë  nga Covid”, CDC shton në listë dy vende të reja

“rrezik-i-larte -nga-covid”,-cdc-shton-ne-liste-dy-vende-te-reja

Qendra e SHBA për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC) shtoi këtë javë dy destinacione të reja në kategorinë e saj të “Niveli 3” ose thënë ndryshe ndryshe nivel i lartë për rrezikun nga COVID, njëra prej vendeve është ndër pikat më të njohura të ishullit tropikal të Karaibeve për udhëtarët amerikanë, Republika Domenikane.

Related posts

Një i vdekur e 483 raste të reja me COVID-19 të enjten në Kosovë

admin

Boronica, si profilaksi e mirë në infeksionet urinare

admin

Këto ushqime ju dëmtojnë dhëmbët

admin