RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

30 ditë paraburgim për Nuredin Lushtakun

30-dite-paraburgim-per-nuredin-lushtakun

30 ditë paraburgim ka caktuar Prokuroria për ish-nënkryetarin e Komunës së Skenderajt dhe një nga të dyshuarit për plagosjen e dy policëve në Skenderaj, Nuredin Lushtaku.

Avokati i Lushtakut ka thënë se do të ankohen në apel për këtë vendim.

Ndërkaq forca të shtuara të Policisë janë afër oborrit të Gjykatës.

Related posts

IHR: Rritet në 476 numri i të vdekurve nga protestat në Iran

admin

Shirat e dendur shkaktojnë përmbytje në Bosnjë e Hercegovinë dhe Serbi

admin

Dalin rezultatet e studentëve të pranuar në konvikte

admin