RTV AHIRETI
Shëndetësi

Ja ku nisi përsëri: Biontech dhe Pfizer marrin miliarda euro porosi nga SHBA për vaksina

ja-ku-nisi-perseri:-biontech-dhe-pfizer-marrin-miliarda-euro-porosi-nga-shba-per-vaksina

Shtetet e Bashkuara të Amerikës po përgatiten për vjeshtën dhe kanë porositur më shumë se 100 milionë doza vaksine kundër virusit korona nga kompanitë Biontech dhe Pfizer.

Related posts

Vlerat e mishit të kuq dhe sa shpesh duhet konsumuar

admin

Fillojeni ditën me një gotë ujë dhe mjaltë

admin

Mbërrijnë testet e para për linë e majmunit në Shqipëri, do të kryhen në ISHP

admin