RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Ky do të jetë çmimi i naftës dhe benzinës sot

ky-do-te-jete-cmimi-i-naftes-dhe-benzines-sot

Janë publikuar çmimoren e karburanteve për ditën e sotme.

Çmimi i benzinës ka rënë për një cent në krahasim me ditën e djeshme, ndërsa ai i naftës ka mbetur i njëjtë, shkruan lajmi.net.

Sipas njoftimit, çmimet maksimale të lejuara për secilin produkt të naftës do të jetë si në vijim:

Produkti Dizel: 1.78 euro për litër,

Produkti Benzinë: 1.73 euro për litër;

Produkti Gaz: 0.78 euro për litër.

Related posts

Tërmeti i fuqishëm në Kinë, raportohen 7 viktima

admin

Shumë shtete aziatike hyjnë në vitin 2023 – VIDEO

admin

“Turqia pengoi përpjekjen e Greqisë për të zhdukur varrezën e periudhës osmane në Thrakinë Perëndimore”

admin