RTV AHIRETI
Shëndetësi

Shqipëria më e prekura me numrin më të madh të infektimeve në Ballkan

shqiperia-me-e-prekura-me-numrin-me-te-madh-te-infektimeve-ne-ballkan

Situata e Covid19  ka pësuar një kapërcim të shifrave në rritje dy javët e fundit në Shqipëri dhe shumë vende të Europës.

Related posts

Prindër bëni kujdes, kjo është lodra që dëmton fëmijët

admin

Përfundimisht, duhet apo nuk duhet të pini ujë me barkun bosh?

admin

Kjo perime është aleati më i mirë për të hequr qafe dhjamin nga barku

admin