RTV AHIRETI
Shëndetësi

Përse u rritën infektimet? Mjekët: Shkak rënia e imunitetit, por edhe nënvariantet e BA5

perse-u-rriten-infektimet?-mjeket:-shkak-renia-e-imunitetit,-por-edhe-nenvariantet-e-ba5

Rritja e numrit të rasteve të infektuar me Sars Cov2 mund të ketë shkak nën variantin BA5, i cili ka alarmuar Amerikën dhe shumë vende në Europë. Por Instituti i Shëndetit Publik tek ne nuk mund ta konfirmojë.

Related posts

Po, duhet të pini ujë me stomakun bosh

admin

Ilaçi i parë në botë që parandalon bronkiolitin

admin

​Njihni ndryshimin midis një sulmi paniku dhe ankthit

admin