RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Ministria publikon çmimet e derivateve për 48 orët e ardhshme

ministria-publikon-cmimet-e-derivateve-per-48-oret-e-ardhshme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimet e derivateve që vlejnë për 24 orët e ardhshme.

Pak ndryshime ka nga 24 orët e kaluara në çmimet e derivateve.

Related posts

Inteligjenca britanike: Rusia përballet me vështirësi në trajnimin e rekrutëve të rinj

admin

Zv.kryetari i Dijanetit vizitoi Prizrenin

admin

Rumunët shqetësohen për inflacionin, krizën e energjisë

admin