RTV AHIRETI
Shëndetësi

“Nxire dufin”! Mjekët: Përmbajtja e zemërimit të krijon pasoja për shëndetin

“nxire-dufin”!-mjeket:-permbajtja-e-zemerimit-te-krijon-pasoja-per-shendetin

Studiuesit gjermanë kanë arritur në përfundimin që, nëse doni të jetoni gjatë, duhet të nxirrni jashtë dufin, pasi përmbajtja e zemërimit, bën që të kemi pasoja në shëndetin fizik dhe mendor.

Related posts

​Covid-19, të paktën 13% e të rriturve mbi 45 vjeç përjetuan për herë të parë depresionin

admin

Pse duhet ta konsumoni majdanozin?

admin

A duhet ta marrim të gjithë vaksinën e gripit, sidomos në këtë periudhë të vitit?

admin